Certifikáty

certifikaty-header

Na kvalitu našich výrobků se můžete spolehnout

Při výrobě našich produktů se snažíme aby produkty byly cenově přijatelné, ale hlavně se zaměřujeme na vysokou kvalitu našich výrobků. Při výrobě používáme jen kvalitní a ověřené materiály. Disponujeme špičkovým výrobním zařízení, úzce spolupracujeme s firmami, které pro nás vyrábí originální díly, další komponenty nakupujeme od spolehlivých dodavatelů a výrobců. Všichni naši zaměstnanci nesou osobní zodpovědnost za odevzdanou práci.
Naše výrobky jsou kvalitní! Mimo jiné to dokládají níže uvedené certifikáty kvality a samotné ocenění výrobního procesu.

ceska-kvalita

Kvalita výrobků a služeb se již řadu let drží v popředí zájmu, zejména v souvislosti s výskytem nebezpečných a nekvalitních produktů a různých pseudoznaček. Program Česká kvalita vznikl právě proto, aby odlišil seriozní a důvěryhodné značky kvality, které budou dobrým vodítkem pro spotřebitele při nákupu. Program Česká kvalita je garantován usnesením vlády. Hlavním smyslem tohto programu je oddělit zrno od plev a poukázat na poctivé značky, které jsou udělovány jen po přísném a nézávislém ověřování kvality a podléhají pravidelné kontrole.

Každá značka v programu má přesně stanovená kritéria pro posuzování kvality podle konkrétního typu výrobků či služeb a musí splňovat 4 základní podmínky:

  1. Výrobek musí mít v porovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu.
  2. Kvalitu musí ověřit nezávislá akreditovaná zkušebna.
  3. Dodržování kvality musím být průběžně kontrolováno.
  4. Musí být kontrolována spokojenost zákazníků.

www.ceskakvalita.cz

oeko-tex

Öeko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textil, který je vyráběný pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Byl vyvinut v roce 1992.

Testování provádí 17 zkušebních ústavů, tvořících mezinárodní Öeko-Tex asociaci, která má pobočky ve více než 40 zemích po celém světě. Kritéria, která jsou základem pro testy škodlivých látek, jsou založena na nejnovějších vědeckých poznatcích a jsou průběžně kontrolovány.

www.oeko-tex.com

cesky-vyrobek

Nadační fond ČESKÝ VÝROBEK (NFČV) podporuje české výrobky již od roku 1994. Cílem nadačního fondu je informovat spotřebitele o kvalitních českých výrobcích a podpořit jejich prodej.

www.ceskyvyrobek.cz

cert

Projekt Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

www.zelenafirma.cz

ekokom

Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM byla již v roce 1997 založena průmyslovými podniky vyrábějícími balené zboží. Tato nezisková akciová společnost vytvořila a efektivně provozuje celorepublikový systém, který zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu na kvalitní evropské úrovni. Pro celý komplex souboru činností zajišťovaných společností se ujal název „Systém EKO-KOM.“

www.ekokom.cz

Facebook CAPU Google Plus CAPU YouTube CAPU Instagram CAPU