Časté dotazy

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak a kde si můžu zboží objednat?

Veškerý náš sortiment se objednává podle nejnovějšího katalogu. Objednávky přijímáme emailem, telefonicky nebo písemně.

email: nicol.uhlirova@capu.cz
tel.: +420 733 512 496
adr: Průmyslová 159, 674 01 Třebíč

Jak správně napsat objednávku?

Pro kladné a rychlé vyřízení objednávky je důležité správně popsat, o jaký výrobek mám vůbec zájem.

Správně strukturovaná objednávka by měla vypadat takto:
1635 (kód zboží) – B (barva) 5x (počet kusů)

Kdy dostanu objednané zboží?

Výroba a distribuce výrobků probíhá pod jednou střechou, v Třebíči na ulici Průmyslová 159. Pokud máte uzavřenou předobjednávku, zboží dodáme ve stanoveném termínu. Co se týká objednávek v průběhu sezóny, vykrýváme dle aktuálních možností. Výrobky odesíláme denně přes kurýrní službu GLS.

Způsob dopravy
 • GLS kurýrní služba
 • Česká pošta
 • ČD kurýr
 • osobní vyzvednutí v naší provozovně na ulici Průmyslová 159, Třebíč
Způsob platby
 • dobírka
 • bankovní převod
 • hotově v naší provozovně na ulici Průmyslová 159, Třebíč
Vrácení zboží

Podle občanského zákoníku má kupující při uzavření smlouvy na dálku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od obdržení zásilky bez udání důvodu.

Postup při vrácení zboží:

 • vrácené zboží musí být nenošené, nepoškozené s původními visačkami tak, jak jste jej převzali
 • zboží zašlete do 14 dnů na naši adresu spolu s kopií dokladu a s vytištěnou žádostí o vrácení zboží, kterou naleznete zde
 • peníze Vám budou vráceny na Váš účet

Zákon dává obchodníkovi možnost strhnout poměrnou část za případné znehodnocení výrobku. Dokonce má právo naúčtovat zákazníkovi i náklady spojené s uvedením výrobku do původního stavu.

Výměna zboží

Pokud se stane, že objednané zboží nevyhovuje Vašim představám, rádi Vám ho do 14 dnů od obdržení zásilky vyměníme.

Podmínky výměny zboží:

 • zboží musí být nenošené, nepoškozené s původními cedulkami tak, jak jste jej převzali
 • zboží zašlete do 14 dnů na naši adresu spolu s kopií dokladu a s vytištěnou žádostí o výměnu zboží, kterou naleznete zde
 • při výměně zboží ve stejné ceně bude výměna provedena zdarma. V případě rozdílu bude nedoplatek dofakturován a bude účtováno běžné poštovné.
Záruka

Na veškeré zboží se vztahuje záruční doba 24 měsíců.

Reklamace

I když vyrábíme zboží té nejvyšší kvality a každý kus, který opustí naši výrobu, prochází důkladnými kontrolami, může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. V tom případě nás kontaktujte na tel: +420 733 512 496, nebo emailem na adresu nicol.uhlirova@capu.cz. Poté bude možné dohodnout individuální postup vyřízení reklamace. Reklamace se nevztahují na vady způsobené nevhodným ošetřováním.

Jak ošetřovat pletené výrobky?

Praní v ruce
Výrobek je možné prát v ruce ve vlažné lázni – 30°C max.. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku.

Praní v pračce
Veškeré výrobky je možné prát v pračce pouze na šetrný program (vlna, jemné praní), který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).

Údržba čepic s kamínky
Prát z rubu (lícovou stranou s kameny dovnitř), výrobky s kamínky vyžadují opatrné zacházení. Doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě s minimálním množstvím pracího prostředku, neždímat – po vyprání zabalit do osušky a vodu opatrně vymačkávat. Sušit zvolna rozložené na savém podkladu.
Při praní v automatické pračce zvolte program pro jemné prádlo bez ždímání.

Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí (úplet zplstnatí a srazí se). Nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 30°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž!

Proč výrobky značky CAPU?

Soustřeďujeme se na výrobu zimních pletených čepic, šál, rukavic a nyní nově i ponožek a termoprádla pod naší obchodní značkou CAPU s ještě pestřejším výběrem než doposud. Produkty sportovních a elegantních vzorů v pestrých módních barvách, stylu s módními doplňky na hory či do města. Již od roku 1991, co jsme započali výrobu pletených výrobků, se snažíme zákazníkům nabídnout produkty té nejvyšší kvality a zároveň nabídnout výrobky, které jsou módní a trendy. Materiály používáme od stálých dodavatelů z celé Evropy. Tito partneři garantují neměnnou kvalitu, která je pro nejen naši značku CAPU, ale i pro zakázkovou výrobu prioritou. Produkty značky CAPU zpracované z funkčních materiálů, jejichž kombinováním zhotovuje širokou škálu výrobků určených od běžného nošení až po využití v extrémních klimatických podmínkách.

Facebook CAPU Google Plus CAPU YouTube CAPU Instagram CAPU