Warning: Declaration of PLL_Walker_List::walk($elements, $args = Array) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /www/hosting/capu.cz/www/wp-content/plugins/polylang/include/walker-list.php on line 65

O nás


Jsme rádi, že Vám můžeme představit novou kolekci zimních pletených čepic, šál, rukavic a nyní nově i ponožek a termoprádla značky CAPU s ještě pestřejším výběrem než doposud. Čepice a ostatní produkty sportovních a elegantních vzorů v pestrých módních barvách, stylů s módními doplňky na hory či do města. V naší rozsáhlé nabídce si najde čepici na hlavu opravdu každý!

Chcete-li tak učinit, jste na správném místě CAPU Knitwear.

Kromě špičkového designu, vynikající kvality a optimálního komfortu se stává česká výroba stále důležitějším.

Všechny CAPU čepice, šály, rukavice a ostatní produkty jsou vyráběny v České republice a jsou vyráběny v naší továrně v Třebíči kvalifikovaným personálem s pracovními podmínkami důrazem na kvalitu výrobku. Od nápadu k hotovému výrobku – vývoj produktu, design, pletení, řezání, výšivka, tisk, šití, kontrola kvality, expedice.

Původ našich materiálů a surovin nebude náhoda! Používáme pouze vysoce kvalitní materiály od předních evropských výrobců.

Přejeme Vám krásnou zimu a hlavu v teple!

Rodina Uhlířova a celý tým CAPU.

parallax
CAPU COLLECTIONNová kolekce
Facebook CAPU Google Plus CAPU YouTube CAPU Instagram CAPU